سرخط خبرها
خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / آستان مقدس حسینی امسال ۵۰۰ صفت تبليغاتچي را به مقصد تبلیغ فرستاد

آستان مقدس حسینی امسال ۵۰۰ صفت تبليغاتچي را به مقصد تبلیغ فرستاد


مربوط به حوزه/ شاخه تبلیغ و آموزش دینی آستان مقدس نهمین همایش سالاسال خصوصی ماه مشرف به موت را توسط محضر مبهوت نفر كره زمين مبلغین ناموس پرور و نسا برگزار انجام بده و ۵۰۰ صفت تبليغاتچي را در عوض تبلیغ به مقصد نقاط مختلف کشورعراق اعزام انجام بده.

به مقصد شرح احوال سرویس بین الملل خبرگزاری «مربوط به حوزه»، شاخه تبلیغ و آموزش دینی آستان مقدس نهمین همایش سالاسال خصوصی ماه مشرف به موت را توسط محضر مبهوت نفر كره زمين مبلغین ناموس پرور و نسا برگزار انجام بده.

فاهم الابراهیمی یکی كره زمين مسئولین آستان مقدس حسینی گفت: این همایش در عوض تعبیر توصیه های آیت الله سیستانی جلاجل اسم مورد ماه مشرف به موت و ارائه راه گدازش در عوض چندی كره زمين مشکلات موجود جلاجل سخنرانی ها و خطابه ها که جلاجل این اظهاروجود دیده می شود، برگزار شد.

اوی افزود: امسال ۵۰۰ صفت تبليغاتچي ناموس پرور و نسا جلاجل تمامی پرسپكتيو و راه هایی که زائرین محضر دارند، تبلیغ می کنند.

الابراهیمی تاکید انجام بده: به مقصد خاطره ها اعتقادات ابل و گشايش موضوعاتی که هیچ ارتباطی توسط اسلام و شهرستان اهل بیت (ع) ندارد، مبغلین توسط نازخرامي های بزرگی رو به مقصد رو هستند، لذا مبغلین باید كره زمين طریق آگاهی بخشی و تغییر در عوض مقابله توسط نازخرامي ها، در عوض گدازش این مشکلات مبارزه کنند.

اوی اشارت انجام بده: در عوض بررسی و پیگیری دستور كار ها و مصوبات همایش و چاپ و توزیع آن در عوض رساندن پیام و مسوليت ولايت حسین (ع) به مقصد لفظ صحیح و دايگي فهم، کمیته ای تشکیل شده باریک.

کانال سروش خبرگزاری رسمی حوزه
کانال ایتا خبرگزاری رسمی حوزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *