سرخط خبرها
خانه / خارجی / آمریکا: صدها هزار نفر در سی اعتراض تهمت دوران

آمریکا: صدها هزار نفر در سی اعتراض تهمت دوران


توسط مایکل هرناندز و Canberk Yuksel

به واشنگتن (AA): فقط یک روز پس از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوگند دفتر هستند بیش از نیم میلیون نفر را به پایتخت کشور اعتراض خود را تازه inaugurated مدیر اجرایی به هجوم آوردند.

“ما نیاز به آمده به حمایت از یکدیگر در یک لحظه است که نوع خشن برای بسیاری از مردم،” گفت: پائولا، معلم کلاس پنجم از بوستون به عنوان او را در زمان بخشی در زنان مارس در واشنگتن.

واشنگتن معاون شهردار برای امنیت عمومی و عدالت کوین Donahue نوشت در توییتر که سازمان دهندگان افزایش تخمین جمعیت خود را به تقریبا دو برابر آنچه را در اصل پیش بینی شده بود.

اگر اعتراض زنان به رهبری تخمین می زند متوجه هستند، آنها به راحتی دور پیش افتادن جمعیت است که به جمع آوری به تهمت دفتر روز پیش فرض را مشاهده کنید.

droves اتوبوس حمل تظاهر کنندگان را پارک شهر بیشتر به عنوان حمل و نقل به پایتخت کشور.

“مردم اینجا به مبارزه،”آلن داروساز سیاه از دی سی گفت: “این روز پس از افتتاح و نگاه چند نفر نشان داد است. این احتمالا بیشتر از دیروز که به شما نشان میدهد دقیقا همان جایی که ایستاده کشور است.”

به عنوان همگرایی معترضان در نشنال مال قبل از شرکت در مارس دو مایل است که به تعویق افتاد که تلاش برگزارکنندگان دست و پنجه نرم با حجم مردم توده ها است که جمع آوری سیستم های مترو دی سی آب گرفتگی. مارس در کاخ سفید فسخ خواهد شد.

افتتاح دی سی توییتر حساب گفت: مترو است در ظرفیت و سواران نام در بیمار می شود.

تظاهر کنندگان را توجه به آرایه وسیعی از مسائل، از جمله حقوق زنان و حقوق همجنسگرایان و حقوق اقلیت گرد آمده اند. همه از آن، آنها می گویند دولت تهمت تهدید هستند.

برای وندی retiree کالیفرنیا جنوبی اعتراضات لحظه همبستگی است که به سفر خارج از جاده وشارع موجه است.

“امروز ما گرد هم می آورد، و این بهترین چیزی است که ما می تواند امید برای,” او گفت. “همه چیز اوباما انجام گرفته پایین ما بازگشت به قبل از سقط جنین قبل از تولد کنترل میریم، بسیار افسرده به من است و جهان من می خواهم فرزندانم برای زندگی نیست.”

و ندا که به عنوان یک مسلمان او موظف به حضور احساس یک دانش آموز ۱۷ ساله محجبه از نیوجرسی گفت.

“آن است که بخشی از مسئولیت من را به بخشی از جنبش به سمت عدالت مبارزه برای حقوق جوامع در حاشيه رانده شده اي و مبارزه با تبعیض جنسی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت.

سازمان دهندگان باقی ماند و lipped در مورد مسیر واقعی مارس تنگ بود، اما نقشه منتشر شد در ساعت منجر به رویداد.

به عنوان توده ها همچنان رشد در واشنگتن، تعداد شرکت کنندگان خود بود توسط خواهر rivaled بودن راه پیمایی در نیویورک، شیکاگو و بوستون و دیگر شهرهای آمریکا. تظاهرات در شهرستانها در سراسر کشور نیز، از جمله در آمریکا دومین شهر لس آنجلس در حال وقوع.

با وجود اینکه بسیار عقب سواحل شرق ترتیب تاریخی, شهر دیدم جمعیت برآورد شده در ده ها هزار نفر توسط روزنامه لس آنجلس تایمز سیل Pershing میدان مرکز شهر قبل از راهپیمایی در صفوف منظم است که آنها را به شهرداری که مشاهیر بزرگ از جمله کری واشنگتن ناتالی پورتمن و باربارا استرایسند هستند چاک دار صحبت می کنند.

به طور معمول کم استفاده می شود سیستم مترو لا غرق شده با سواران، گفت: روزنامه.

جمعیت دارای عقاید به چنین نسبت در شیکاگو است که سازمان دهندگان به لغو مارس برنامه ریزی شده بود اما با تجمع ادامه داد.

و خارج از کشور، تظاهرات برنامه ریزی شده برگزار در سراسر اروپا سرمايه، آفریقای جنوبی مکزیک توکیو، سیدنی و جاهای دیگر.

در سفارت آمریکا در لندن فيلم نشانه هایی است که خواندن “رد نفرت سیاست اصلاح شدن” به اجرا درآمد و مسببین “، نه دیوار ساختن پل” – مناجات اغلب شنیده می شود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او ساخت دیوار در امتداد مرز ایالات متحده مکزیک به حفظ کردن مهاجران غیرقابل شمارش.

Mariscal کلر، ۳۸، بود میان کسانی که در میدان ترافالگار جمع شده بودند. او گفت: او تهمت و همه او را مخفف معترض است. «او تمام مشکلات در جامعه نسبت به زنان مظهر.»

خیریه کارگر Jamma دوشنبه, ۲۴, برای ایستادن برای تمام زنان سراسر جهان حضور داشتند. او در دولت انگلستان باید “قوی” و “مردم خود ایستادن برای” نامیده می شود.

در پاریس، مقابل سفارت آمریکا جمع آوری صدها و هزاران راه می رفت از میدان حقوق بشر در Trocadero به دیوار صلح در پایه برج ایفل برای نشان دادن همبستگی با مارس واشنگتن.

شعار معترضان و آگهی ها مطرح شده است که گفت:, “تخلیه تهمت”، “نمی مغلوب ساختن پیشی جستن من” و “دختر قدرت در مقابل برج ترامپ”.

بسیاری از عینک صورتی “گربه کلاه” به نظرات نگاه جنسیتی اعتراض مغلوب ساختن پیشی جستن در ضبط ویدئو که در آن او صحبت کرد درباره گرفتن اندام تناسلی زنان گرفتار شد.

* Busra Akin Dincer کمک کرده به این گزارش از لندن و Hajer M’tiri از پاریس

[Photo: Demonstrators attend the Women’s March to protest President Donald Trump in Washington, USA on January 21, 2017. Photographer:  Muhabiri Mohammed Elshamy/AA]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *