خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / فرستادن نامه تهدیدآمیز به مقصد مسجد ادمونتون، مسلمانان را نگران ساخت

فرستادن نامه تهدیدآمیز به مقصد مسجد ادمونتون، مسلمانان را نگران ساخت


مربوط به حوزه/ یک نامه اشنان انگیز و اسلام هراسانه جلاجل خلف وعده درهای مسجدی جلاجل شهر ادمونتون واقع جلاجل آلبرتای کشورکانادا، نگرانی هایی را جلاجل میان جامعه اسلامی برانگیخت و پلیس تحقیقاتی دراین اخبار ابتر شدن انجام بده.

به مقصد شرح احوال رديف نظامي ترجمه خبرگزاری «مربوط به حوزه» به مقصد شيريني كره زمين citynews، پلیس شهر ادمونتون جلاجل مدیر آلبرتای کشورکانادا تحقیقاتی را جلاجل پی فرستاده كشته شدن نامه های اشنان انگیز به مقصد مسجد این شهر ابتر شدن کرده باریک.  

این نامه که محتویات اسلام هراسانه داشته توسط بيگانگان ناشناس خلف وعده درب مسجد گذاشته شده باریک.

جلاجل این نامه نوشته شده که مسجد باید تعطیل گردد و طي «وحشیانه» صفت قرائت شده اسلام، تاکید کرده که این دین جایی جلاجل آلبرتا ندارد.

 مقامات مسجد می گویند که این حرکت بخشی كره زمين یک جریان اسلام ستیز بزرگتر جلاجل کشورکانادا می باشد.

عدیل زيبايي كره زمين اعضای مسجد می گوید: این اولین باری نیست که مسلمانان گواهي نامه جرایم اشنان آسه اي هستند.

اوی افزود: سیاستمداران و رديف نظامي های صاف افراطی جلاجل کشور وعاء گسترده ای جلاجل رواج  این اقدامات اشنان آسه اي علیه مسلمانان داشته بضع. ما بارها دیده ای که سیاستمداران توسط سخنانشان و موضع گیری هایشان موجر ترویج اسلام هراسی شده بضع.

كلام می شود چندی پیش نیز اعضای یک رديف نظامي نژادپرست توسط غيرماذون ولفز آف ادوین جلاجل کشورکانادا درحالی که دانه چيدن های کافر به مقصد سینه هایشان مضروب بودند كله دار مضروب به مقصد مسجد دیگری جلاجل ادمونتون وارد به ذهن و موجر ایجاد ارغون و نگرانی جلاجل میان اعضای جامعه اسلامی شدند. آن ها كره زمين ورودشان به مقصد مسجد الرشید فیلمبرداری کرده بودند و به مقصد نگاه خشم آلود می رسید که اختصاصی هاست این مکان مذهبی را زیر نگاه خشم آلود داشته بضع. پلیس واصل عمل شده و كلام تحقیقاتی جلاجل این راستا اعمال می دهد.

زيبايي جلاجل این به دفعات می گوید: چنین برخوردهایی جامعه را نگران کرده و به مقصد یاد پيشامدها وحشتناکی چون يورش مسلحانه به مقصد مسجد کبک می اندازد. وقتی شما به مقصد یک مکان عبادی می روید باید عاطل ایمنی کنید.

 

کانال سروش خبرگزاری رسمی حوزه
کانال ایتا خبرگزاری رسمی حوزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *