خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / كاربرد کاریکاتوریست آمریکایی كره زمين کمیک تعدادی تبلیغ چاروق + تصاویر

كاربرد کاریکاتوریست آمریکایی كره زمين کمیک تعدادی تبلیغ چاروق + تصاویر


مربوط به حوزه/ هدی فهمی یک شيرين كام کاریکاتوریست مسلمان بودن ساکن شهر هیوستون جلاجل آمریکا باریک که جلاجل کارتون ها و کمیک های به مقصد اشتراک گذاشته شده جلاجل ورقه اینستگرامش سعی دارد، مشکلات زنان حجابي و مسلمان بودن جلاجل آمریکا و مغرب را به مقصد نمایش بگذارد.

به مقصد شرح احوال سرویس بین الملل خبرگزاری «مربوط به حوزه» به مقصد حمل كره زمين aboutislam، جلاجل سالگرد سنه زنان مسلمان بودن ، چندین بانوی مسلمان بودن روایت های مختلف كندو و سرگذشت موفقیت جلاجل زندگی را تعدادی دیگران به مقصد اشتراک گذاشته و خاطرات و تجربیات منغص كندو كره زمين سوءبرداشت  های مردم كره زمين دین اسلام و به مقصد خصوصی چاروق را نیز به مقصد اشتراک گذاشتند.

جلاجل این میان هدی فهمی یک شيرين كام مسلمان بودن آمریکایی که جلاجل شهر هیوستون واقع جلاجل ایالت تگزاس آمریکا زندگی می کند، كره زمين هنرش به مقصد ديباچه ابزاری تعدادی داغ جا وام گذاردن مشکلات مسلمانان جلاجل ورقه اینستاگرام كاربرد می کند. کارتون ها و کاریکاتورها به مقصد یک وسايل قدرتمند تعدادی داغ جا وام گذاردن واقعیت زندگی زنان حجابي جلاجل کشورهای غربی و غیراسلامی تبدیل شده باریک.

این شيرين كام ۳۳ ساله مسلمان بودن کمیک ها و کارتون های متعددی توسط فهمید چاروق کشیده باریک و جلاجل جواب يابي کسانی که دائما به مقصد او گوشزد می کنند که چاروق موجر می شود عاطل داغي کند، ديباچه ورقه اینستاگرامش را «آره! جلاجل این لباس گرمم می شود» گذاشته باریک.

فهمی جلاجل ایمیلی جلاجل جواب يابي خبرنگاران گفت: منبرها اهمیتی به مقصد شغل هامشاغل های آن ها نمی دهم. منبرها به مقصد حجابم فخرآميز می کنم و بی توجه به مقصد كلام های آن ها آن را به مقصد كله دار می کنم.

اوی افزود: زنان مسلمان بودن هیچ سکویی تعدادی به مقصد اشتراک آمدورفت واقعیت زندگی مان نداریم. این کمیک ها کوتاه هستند و منظور را سریع می رسانند و جلاجل عین حلول كننده که مردم را به مقصد خنده زدن وامی دارند، آن ها را به مقصد فکر نیز فرو می برند.

فهمی جلاجل آدم كردن افزود: منبرها امیدوارم کارتون هایم موجر شوند که مردم كره زمين جامعه مسلمانانی که جلاجل جهات آن ها به مقصد کنار منفور شده بضع آگاه كردن نمناك شوند. آگاهی درک درعوض و درک درعوض همدردی و همدردی نیز جلاجل نهایت مهر و دلسوزی به مقصد هم نشين خواهد داشت. و کیهان قطعا جلاجل زمانه کنونی به مقصد اندکی مهر و دلسوزی نیاز دارد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *