سرخط خبرها
خانه / خارجی / اسرائیل: یکی کشته توسط رییس جمهوری بعد از تخریب خانه ها

اسرائیل: یکی کشته توسط رییس جمهوری بعد از تخریب خانه ها


توسط احمد Kaamil

ام آل HIRAN، اسرائیل (AA): سقف ۱۰۰ ساله موسی حسین ابو Al-Qiyan در خانه به انتظارنشسته بودند با پلیس به شدت مسلح — و اتاق نشیمن خود را با بیشتر — در هرج و مرج چهارشنبه ساعت زمانی که اسرائیل در اوایل پلیس روستا خود به تخریب خانه های پنج حمله است.

در حالی که پسر او خاندان، معلم ۴۷ ساله در مدرسه محلی برای کودکان بادیه نشین به ضرب گلوله کشته شد از ۴:۰۰ صبح به وقت محلی، او باقی ماند به دام افتاده در اتاق نشیمن زیر پتو پشم گوسفند وجانوران دیگر فر و احاطه شده توسط پلیس، پلیس مرده پس از او تا به حال مورد حمله آنها را با ماشین خود ادعا.

معاون فرمانده پلیس نیز در سپیده دم کشته در حمله ام آل Hiran روستای بادیه نشین در اسرائیل گوریون بیابان در جنوب، که در آن دولت است دستور داده خانه های چند تا راه را برای پروژه های مسکن یهودی فقط نابود.

به گفته مردم محلی، صدها نفر از مامور پليس حمله به روستای شلیک عظمت و گلوله های فوم دار در ساکنان که فقط خواب شده بود.

اسحاق رز کیت که در روستا یک شبه پیش از تخریب برنامه ریزی شده گفت خبرگزاری آناتولی که ده ها تن از وسایل نقلیه پلیس اسرائیل روستا در صبح روز چهارشنبه نزدیک بود.

“در حالی که نارنجک بی حس کردن مورد استفاده قرار گرفت هر جمعیت است که جمع آوری کرده اند ممکن است پراکنده در عرض چند دقیقه، آنانيکه در مقادیر زیاد اخراج شد”، گفت: افزایش یافت.

“زمان برای پاسخ به سازمان یافته وجود دارد،” او اضافه کرد.

“جنگ”

خاخام Ascherman آریک، بنیانگذاران خاخام فعالان و سازمان های غیردولتی توصیف صحنه به عنوان “چیزی کمتر از جنگ”.

میان منان ایمن Odeh عضو عرب و اسرائیل از کنست (MK)، مجلس اسرائیل که در پشت با اسفنج آغشته به گلوله زده بود به Ascherman و شاهدان عینی دیگر بر اساس است.

احمد Tibi که میان چندین MKs اعراب پیش از ورود ممنوع بود، گفت: مذاکرات با هدف رسیدن به سازش بود رفته اواخر به سه شنبه شب.

“رییس جمهوری و دولت با خرید و فروش ما به عنوان دشمنان هنوز شهروندان” او تأکید کرد. “ما در حال خواستار یک کمیته تحقیق — یکی — و حمایت بین المللی برای اقلیت عرب ملی است.”

Tibi اشاره به تهدیدات اخیر توسط نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو برای افزایش سرعت تخریب خانه پس از حکم دادگاه اسرائیل به تخلیه Amona ان غیر قانونی مهاجر یهودی در کرانه غربی اشغالی.

پلیس نهایت همه راه ها منجر به روستا بسته و محاصره خانه که توسط ظهر شده است به طور کامل تخریب شده بود.

در بیانیه اقتدار سرزمین اسرائیل گفت: دستور تخریب علیه روستا شده صادر می کرد چرا که خانه ها بدون اجازه ساخته شده بود — نمود موقعیت زمانی که آن را رد درخواست تجدید نظر در سال ۲۰۱۶ توسط دیوان عالی اسرائیل پشتیبانی توسط ساکنان روستا.

-“ما شهروندان است”

بالا پیگیری کمیته عرب، که نشان دهنده شهروندان فلسطینی از اسرائیل برای اعتصاب عمومی روز پنج شنبه در اعتراض به تخریب این روستا به نام است.

در ساکنان ۱۹۵۲ و دوباره در سال ۱۹۵۶، um Hiran آل شد نقل مکان توسط دولت اسرائیل. بسیاری پیشنهاد به شهر نزدیک بادیه نشین Hura نقل مکان داده شود را رد اند.

“این است که جرم و جنایت,” گفت: حسن ابو علی ساکن روستا است که تخریب مسجد محلی را تماشا می کردند. “جرم ناشناخته در هر کشور یا جهان.”

همانطور که بولدوزرها پهن روستا را ترک, زنان بادیه نشین congregated در آوار به ناله در عزاداری برای معلم مقتول خاندان.

آنها scornfully رد پیشنهاد–ساخته شده در گزارش رسمی پلیس — که خاندان Daesh گروه تروریستی مرتبط شده بود.

برادر خاندان را که با پدر خود را در طول عملیات تخریب باقی مانده بود بود نیز دوستى با پیشنهاد گفت: خانواده اش را به یک رژیم ساده مذهبی، تا حد زیادی روزه و نماز بر رعایت.

خانواده اش او گفت، به حال در هر گونه تحریک علیه پلیس درگیر شده، اما جای در آموزش و پرورش متمرکز شده بود — خاندان، او اشاره کرد تا به حال شده تحصیل برای دکترا.

“شهروندان” او، به دنبال از طریق جیب خود را برای او شناسنامه اسرائیلی گفت: ما. “چرا آنها [the Israeli authorities] عمل مانند آنها در بانک غرب [occupied]?”

[Photo: Yacoub Abu Al Qeean, school teacher, killed by Israeli police in Bedouin village Umm al Hiran village in Negev on 18 January 2017. Photographer: Imemc.org]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *