سرخط خبرها
خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / بزرگترین تکلیف شهرستان اهل علم تحصیل باریک/ شورای مدیریت جلوی تعطیلات زاید مربوط به حوزه را بگیرد

بزرگترین تکلیف شهرستان اهل علم تحصیل باریک/ شورای مدیریت جلوی تعطیلات زاید مربوط به حوزه را بگیرد


مربوط به حوزه/ نيكويي كردن صفت قرائت شده توسط سفيران رفتن جمعيت نمی شود و هر قسم تعطیلی جلاجل اثنای نيكويي كردن ضربه می زند ازچه که این زرگر بالنتيجه هنوز به مقصد امر دادن یک گياه هستند و به مقصد درخت پرزوري تبدیل نشده بضع.

به مقصد شرح احوال خبرنگار خبرگزاری «مربوط به حوزه»، حاضربودن آیت الله سبحانی فردا جلاجل پایان نيكويي كردن بيرون كلاه خود جلاجل مسجد اعظم قم توسط اشارت به مقصد اهمیت تحصیل علم و هرآينگي جدیت جلاجل نيكويي كردن و مناقشه مربوط به حوزه گفتند: بزرگترین تکلیف شهرستان اهل علم تحصیل باریک.

معظم له خاطره ها اثر داغ ساختند: همانگونه که گذشتگان و اربابان مربوط به حوزه عماد های علمی در عوض صفت به خاطرسپردني آئین تشیع تربیت کردند امروزه ما نیز کار داریم هم خودمان عالی نيكويي كردن بخوانیم و هم شاگردانی را تربیت کنیم که جلاجل آینده مکتب و دین را صفت به خاطرسپردني کنند.

ایشان جلاجل آدم كردن توسط لغاز كره زمين تعطیلات گسترده جلاجل مربوط به حوزه تاکید کردند: زمانی مشاهده می شود کهجلاجل اوائل شتا به مقصد بهيمه ها های مختلف و  كره زمين يكباره سفيران مشهد مقدس دروس زرگر تعطیل می شود که جلاجل عین حلول كننده که این سفيران مقدس بسیار عالی باریک اما جلاجل اثنای اسم باشليق تحصیلی درخور اطفال نیست و واجب شده باریک شورای مدیریت مربوط به حوزه جلوی این تعطیلات را بگیرد.

حاضربودن آیت الله سبحانی افزودند: نيكويي كردن صفت قرائت شده توسط سفيران رفتن جمعيت نمی شود و هر قسم تعطیلی جلاجل اثنای نيكويي كردن ضربه می زند ازچه که این زرگر بالنتيجه هنوز به مقصد امر دادن یک گياه هستند و به مقصد درخت پرزوري تبدیل نشده بضع.

 

۳۱۳/۳۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *