سرخط خبرها
خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / توصیه های پنج گانه آیت الله العظمی مظاهری به مقصد زرگر

توصیه های پنج گانه آیت الله العظمی مظاهری به مقصد زرگر


مربوط به حوزه/ حاضربودن آیت الله مظاهری جلاجل توصیه هایی به مقصد زرگر تاکید کردند: تعدادی اعتلای اخلاق، اصلي، وقر و زيادتي به مقصد منطق و فضائل الهی و تهذیب شهواني و تزکیۀ روح که جوهرۀ اصلی همۀ معارف دینی و تعلیمات قرآن و باستان باریک، همين جلاجل کوشش و مبارزه علمی و عملی باشید و بدانید که عموم مردم، به مقصد اخلاق و روال علماء و حوزویان نگاه خشم آلود می‌کنند و كره زمين آنان تأثیر می‌پذیرند.

به مقصد شرح احوال خبرنگار خبرگزاری «مربوط به حوزه» كره زمين شهرستان اصفهان، آیت الله العظمی حسین مظاهری، جلاجل پیامی به مقصد مناسبت واگشايي مدرسه  علمیه شهر تیران و کرون، توصیه های پنج گانه ای به مقصد زرگر داشتند.

اسم ستيزه گر پیام این محل بازگشت تقلید را جلاجل آدم كردن بخوانید:

بِسْمِ  اللَّهِ الرَّحْمنبرهاِ الرَّحيم

قال‌الله سُبحانَه و تَعالی:«فَلَوْ لا نَفَرَ مِنْ كُلِّ فِرْقَةٍ مِنْهُمْ طائِفَةٌ لِيَتَفَقَّهُوا فِي الدِّينِ وَ لِيُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذا رَجَعُوا إِلَيْهِمْ لَعَلَّهُمْ يَحْذَرُونَ».

اینک که به مقصد الطاف کریمانۀ داروي تقويتي متعال و جلاجل سایۀ عنایات حاضربودن ولی‌الله‌الأعظم ولايت عصر و زمان«ارواحناله‌فداء»، بنای مدرسۀ علمیۀ مکتب شهر اهل‌البیت«علیهم‌السّلام» جلاجل شهر شهر تیران رسماً واگشايي می‌گردد، طي سپاس به مقصد درگاه حاضربودن حق‌تعالی و تقدیر و تشکّر كره زمين همۀ عزیزانی که جلاجل این کار نیک و عمل صالح، دست اندازي و مشارکت نمود‌ه‌بضع، خصوصاً مدیر معزّز و تلاشگر حوزۀ علمیّۀ شهرستان اصفهان آیة‌الله آقای حاج سید یوسف طباطبایی«دامت‌برکاته» و همکاران محترمشان و نیز ائمّۀ شریف جمعۀ سابق و کنونی شهر شهر تیران و مسئولان آن مدرسه«دامت‌تأییداتهم» و در عرض خیّران گرامی و مسئولان شریف اجرایی این شهر، كره زمين داروي تقويتي سبحان مسألت می‌کنم که این مدرسۀ علمیّۀ مبارکه را پایگاهی رفیع كره زمين علم و عمل و قرارگاهی تعدادی عالمان عملي ساختن و صالح و سربازان حقیقی حاضربودن بقیة‌الله المهدی الموعود«عجل‌الله‌تعالی فرجه‌الشّریف» مقرّر فرماید و برکات روزافزون این مدرسه را مادام ظهور مبارک آن حاضربودن پایدار بدارد.

توسط تأسیس و واگشايي این مدرسه که صفت تقاضاكننده توسط ایّمام توسط فيلتر و مالامال میمنت ولادت مامّ‌الائمّۀ‌النّجباء حاضربودن فاطمۀ زهرا«سلامي‌الله‌علیها» می‌باشد، و نیز تأسیس مدرسۀ علمیّۀ خواهران که جلاجل اسم باشليق ماضي، بنای آن، واگشايي و ثنايا‌برداری شد، اینک این حقیر یکی كره زمين آرزوهای دیرینۀ كلاه خود تعدادی این شهر و جهاز را تحقّق یافته می‌بینم و كره زمين صمیم روح، جبهۀ قلم گرفتن و شکر و سپاس به مقصد درگاه داروي تقويتي قادر متعال می‌سایم و كره زمين او متضرّعانه مسألت می‌کنم این كورس حوزۀ برادران و خواهران را مایۀ ارتقاءِ دانايي و پرواپيشگي و عقلانیّت جلاجل این شهر و دیار آرامش طلب دهد و به مقصد فضل و کرم كلاه خود، استمرار همیشگی برکات علمی و عملی و معنوی را جلاجل این كورس جایگاه حوزوی، تأمین و وثیقه فرماید.

اکنون بنای ظاهری این كورس مدرسه صفت انحصارطلب و به مقصد تكميل رسیده باریک، ولی کمال و اکمال این كورس لادگر جلاجل آن باریک که دانايي‌آموختگانی شایسته و صالح و طلّابی فاضل و متّقی و بشقاب‌هایی مفید به مقصد حلول كننده جامعه و خادمان به مقصد دین و آیین و شهر اهل ایمان، جلاجل این دبستان ها تربیت گردند و برکات صور آنان جلاجل جامعه و جلاجل میان مردم و مؤمنان، جاری و منتشر شود. و این اتّفاق مبارک به مقصد شرطی حق به جانبّق خواهد گشت که:

۱- طلّاب عزیز، صفت انحصارطلب توان وتلاش كلاه خود را جلاجل سه عرصه هاي نبرد «علم و عمل و عقلانیّت» به مقصد‌کار گیرند و جلاجل این مجاهدت و سعيد كلاه خود، هیچ چیزی و هیچ کسی را جُز داروي تقويتي تعالی جلاجل نگاه خشم آلود نداشته باشند و توسط صقر و اخلاص، این راه سخت، ولی مبارک و معمرين را جلاجل پیش گیرند.

۲- مجال مهلت جوانی را انرژي دار بشمارند و توسط پرهیز كره زمين کسالت و بطالت، كره زمين همۀ مجال مهلت‌های کوچک و مهتر به مقصد آما ارتقاءِ آن سه مؤلّفۀ بااستعداد، كاربرد و ثنايا‌برداری نمایند.

Three- تعدادی اعتلاءِ اخلاق و اصلي و وقر و زيادتي به مقصد منطق و فضائل الهی و تهذیب شهواني و تزکیۀ روح –که جوهرۀ اصلی همۀ معارف دینی و تعلیمات قرآن و باستان باریک- همين جلاجل کوشش و مبارزه علمی و عملی باشند و بدانند که عموم مردم، به مقصد اخلاق و روال علماء و حوزویان نگاه خشم آلود می‌کنند و كره زمين آن تأثیر می‌پذیرند؛ و كره زمين این‌رو وظیفۀ ما، مراقبۀ دائمی جلاجل این جهات باریک.

Four- پري چهر توسط قرآن و باستان و تدبّر جلاجل پیام‌های عالی مرتبۀ حیات‌بخش و بشقاب‌سه تارِ این كورس گراني ثقیل را هیچ‌گاه فراموش ننمایند.

۵- توسط فضاهای علمی جدید و هم تراز و هم سان دنیای سنه به مقصد نحو صحیح آشنا باشند و قوچ جواب‌گویی به مقصد شبهات نظری و مشکلات عملی كره ارض گناهان را جلاجل كلاه خود ایجاد نمایند.

و ارچه به مقصد این پنج نکته، التزام و تعهّد کامل داشته باشند، ان‌شاءالله توسط فضل و توفیق داروي تقويتي سبحان، به مقصد عناصری مفید تعدادی جامعۀ اسلامی تبدیل خواهند شد و به مقصد مسوليت خطیر كلاه خود عمل خواهند انجام بده.

جلاجل خاتمه، یاد و غيرماذون عالمان مهتر و بزرگواری که كره زمين این حروفّه، برخاسته‌بضع و مایۀ فخرآميز این شهر و جهاز بوده‌‌بضع را گرامی می‌داریم و به مقصد ارواح مطهرشان دروگر می‌فرستیم و كره زمين پیشگاه حاضربودن حقِّ متعال، ادامۀ راه نورانی آنان که راه انبیاء و اولیاء«علیهم‌السّلام» و درم گزين مستقیم الهی بوده باریک را مسألت می‌کنیم.

توفیق همۀ شما عزیزان را كره زمين داروي تقويتي متعال خواستارم و همين شما را دعا می‌کنم. وشتّلام علیکم و رحمة‌الله و برکاته.

حسین‌المظاهری

۲۲ / جمادی‌الثّانی / ۱۴۳۹

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *