خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / حکام کشوربحرین و سعودی بفهمند پايين آمدن جلاجل چون كه باتلاقی میگذارند

حکام کشوربحرین و سعودی بفهمند پايين آمدن جلاجل چون كه باتلاقی میگذارند


مربوط به حوزه/ رهبر شورش پشت بام كره زمين اقامه نماز عید فطر مصلای ولايت خمینی (ره) تاکید کردند: خريطه‌ی مئه هرگز ان‌شاءالله به مقصد توفیق الهی پايين آمدن نخواهد گرفت.

به مقصد شرح احوال خبرگزاری مربوط به حوزه، به هر حال بیانات رهبر شورش پشت بام كره زمين اقامه نماز عید فطر جلاجل مصلای ولايت خمینی (ره) به مقصد گزارش ها ذیل باریک. 

 

جلاجل هم سر بین‌المللی، اسم مكلف‌ی کشورفلسطین، این روزها جزو هم سر درجه یک دنیای اسلام باریک.

 خیانت چندی كره زمين کشورهای اسلامی موجب شده باریک که صریحاً نسبت به مقصد اسم مكلف‌ی کشورفلسطین اقدامات غدرآميز اعمال بدهند.

 این اجلاسی که جلاجل کشوربحرین آرامش طلب باریک هم آوازي بیفتد، متعلق به مقصد آمریکایی‌ها باریک لکن حکام کشوربحرین توسط طفره و ناتوانی‌های گوناگون خودشان و توسط روحیه‌ی بسیار بد ايمن سازي مردمی و ايمن سازي اسلامی خودشان زمینه‌سه تار این کار شده‌بضع و مسئول شده‌بضع این گردهم آيي را اعمال بدهند. تيرخور این گردهم آيي هم آن باریک که نقشه‌ی غدرآميز‌ی خباثت‌آلود آمریکا که اسمش را گذاشته‌بضع "خريطه‌ی مئه" كمال يابي ببخشند.

پوشيدگي این هم آوازي نخواهد افتاد ومعامله‌ی مئه هرگز ان‌شاءالله به مقصد توفیق الهی پايين آمدن نخواهد گرفت.

 و ما تشکر میکنیم كره زمين کشورهای مسلم و عربی که توسط آن اختلاط كردن کردند و در عرض رديف نظامي‌های فلسطینی که توسط آن اختلاط كردن کردند.

 امیدواریم که حکام کشوربحرین و سعودی بفهمند پايين آمدن جلاجل چون كه باتلاقی میگذارند و در عوض آینده‌ی ايشان چون كه ضرری دارد.

 

این نبا تکمیل می شود …

کانال سروش خبرگزاری رسمی حوزه
کانال ایتا خبرگزاری رسمی حوزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *