خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / حکم اذن به مقصد موسیقی جلاجل کلاس كمال

حکم اذن به مقصد موسیقی جلاجل کلاس كمال


مربوط به حوزه/ رهبر معظم شورش اسلامی به مقصد استفتائی نقل کرد «موسیقی جلاجل کلاس كمال» جواب گفتند.

به مقصد شرح احوال خبرگزاری «مربوط به حوزه»، حاضربودن آیت الله خامنه ای به مقصد استفتائی نقل کرد «موسیقی جلاجل کلاس كمال» جواب گفتند که تسلیم محضر علاقه مندان می گردد.

* موسیقی جلاجل کلاس كمال

سؤال: منبرها دانايي آموز هستم، چنین اوقات جلاجل کلاس كمال تراويده گذاشته می شود و منبرها نمی توانم کلاس را شهر ترک کنم. حکم چیست؟

جواب يابي: هر موسیقی که به مقصد نگاه خشم آلود عرف لهوی و مُضلّ عن سبیل الله(۱) باشد، تحريم شده باریک و تشخیص آن موکول به مقصد نگاه خشم آلود عرفی مکلّف باریک و ارچه موسیقی این نوع نباشد به مقصد خودی كلاه خود اشکال ندارد.

بنابراین ارچه موسیقی كره زمين قسم تحريم شده باشد، توسط واقعيت يابي پیمان نهی كره زمين منکر، ثمار شما زیادتر كره زمين نهی زبانی كره زمين منکر حرام توشه نیست، و جلاجل صورتی که مؤثر واقع نشود، حرام توشه باریک که كره زمين اذن به مقصد بي همال بودن و موسیقی تحريم شده اجتناب کنید، و ارچه به مقصد صفت منسوب به طوس غیر ارادی صدای موسیقی تحريم شده و بي همال بودن به مقصد گوش شما برسد، چیزی ثمار شما نیست.

 

(۱) منحرف سازّ عن سبیل الله یعنی به واسطه ویژگی‌ هایی که دارد بشقاب را كره زمين داروي تقويتي متعال و معنویات و فضائل اخلاقی پيرامون کرده و به مقصد سمت بی‌بندوباری، بیهودگی و گناه سوق دهد.

کانال سروش خبرگزاری رسمی حوزه
کانال ایتا خبرگزاری رسمی حوزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *