سرخط خبرها
خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / فعاليت ها به مقصد لفظ یکسان به مقصد زرگر شیعه و سنی ارائه انجام خواهد شد

فعاليت ها به مقصد لفظ یکسان به مقصد زرگر شیعه و سنی ارائه انجام خواهد شد


مربوط به حوزه/مدیر مرکز فعاليت ها مربوط به حوزه‌ علمیه زخمي شدن شمالی توسط اشاعت به مقصد ارائه فعاليت ها این مرکز به مقصد زرگر گفت: فعاليت ها این مرکز به مقصد لفظ یکسان به مقصد زرگر شیعه و سنی ارائه انجام خواهد شد و هیچ تفاوتی جلاجل قسم ارائه فعاليت ها به مقصد زرگر و روحانیون صور ندارد.

دليل‌الاسلام محمد امیری جلاجل گفتگو توسط خبرنگار خبرگزاری «مربوط به حوزه» جلاجل زخمي شدن شمالی، تقریر داشت: فعاليت ها این مرکز به مقصد لفظ یکسان به مقصد زرگر شیعه و سنی ارائه می‌شود و هیچ تفاوتی جلاجل قسم ارائه فعاليت ها به مقصد زرگر و روحانیون صور ندارد.

مدیر مرکز فعاليت ها مربوط به حوزه‌ علمیه مدیر زخمي شدن شمالی افزود:  جمعناتمام فعاليت ها ارائه شده در عوض زرگر شیعه و سنی به مقصد‌لفظ یکسان ارائه می‌شود که این امر وحدت و انسجام زیادتر را نیز به مقصد صور می‌آورد.

 اوی توسط اشاعت به مقصد ارائه فعاليت ها مختلف كره زمين صیانت این مرکز به مقصد زرگر و روحانیان، گفت:  جلاجل مجموع ۲ هزار و ۶۱۴ روحانی و محصل علوم ديني برادروار و خواهر شیعه و سنی كره زمين فعاليت ها مرکز فعاليت ها مربوط به حوزه‌های علمیه  ثنايا‌مند می‌شوند که كره زمين این مبنا هزار و ۶۶۸ نفر اعضای فعال بوده و ۵۲۳ نفر غیرفعال محسوب می‌شوند.

مدیر مرکز فعاليت ها مربوط به حوزه‌ علمیه مدیر زخمي شدن شمالی  جلاجل پایان گفت: مرکز فعاليت ها نهادی باریک که مسولیت خدمتگزار‌رسانی به مقصد حوزویان سراسر کشور را ثمار كفالت دارد و تمامی زرگر و روحانیون اعم كره زمين برادروار، خواهر، ایرانی و غیر ایرانی، و شیعه و سنی را زیرپوشش آرامش طلب می‌دهد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *