خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / در محتدون بخوانید: برپایی سومین نمایشگاه تخصصی کتاب در حوزه علمیه خواهران مازندران

در محتدون بخوانید: برپایی سومین نمایشگاه تخصصی کتاب در حوزه علمیه خواهران مازندران


حوزه/ سومین نمایشگاه تخصصی کتاب مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران، با همکاری مرکز نشر هاجر در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهراء (س) آمل برپا گردید.

خانم فاطمه اردشیری معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در مازندران بیان داشت: سومین نمایشگاه تخصصی کتاب مدیریت استان مازندران با همکاری نمایشگاه با همکاری نشر هاجر و بیش از ۷۰ ناشر فعال در عرضه کتاب با موضوعات تفسیر و علوم قرآنی، فقه و اصول، فلسفه، زنان و خانواده، دفاع مقدس، ادبیات، زنان، کودک و نوجوان در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهراء (س) آمل برپا شد.

وی افزود: این نمایشگاه تا آخر هفته جاری دایر بوده و اختتامیه آن در ۹ دی ماه برگزار خواهد شد.

معاون پژوهش استان مازندران تصریح کرد: حدود ۶۴۰ عنوان کتاب در موضوعات مختلف در این نمایشگاه، در معرض دید علاقه مندان قرار داده شده است و همه خواهران طلبه استان که جهت خرید کتاب از این نمایشگاه ثبت نام نموده و بن کتاب دریافت کرده‌اند می‌توانند با ۶۰ درصد تخفیف کتاب‌های مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

انتهای پیام۳۱۳/۴۸

منبع: اخبار حوزه
پایگاه اطلاع رسانی محتدون ارائه دهنده جدیدترین اخبار دنیای اسلام, اخبار حوزه و دانشگاه. شما مخاطب گرامی برای دسترسی به سایر اخبار حیطه حوزه و دانشگاه و همچنین تصاویر مربوط به اخبار حوزه و دانشگاه از کل سایت محتدون دیدن فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *