سرخط خبرها
خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / در محتدون بخوانید: حمله وحشیانه به یک زن محجبه در یک مرکز خرید در استرالیا

در محتدون بخوانید: حمله وحشیانه به یک زن محجبه در یک مرکز خرید در استرالیا


حوزه/ در حادثه حمله به یک زن محجبه در یک مرکز خرید در شهر پرت، فرد ناشناس یک بطری آبجو را روی سر زن مسلمان خرد کرده و روسری او را دزدید.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه به نقل از ۹news، یک زن محجبه در شهر پرت، مرکز ایالت استرالیای غربی، در کشور استرالیا، توسط فرد ناشناسی مورد حمله قرار گرفت.

در این حادثه که در خارج از یک مرکز خرید اتفاق افتاد، فرد مهاجم ابتدا به صورت کلامی به زن محجبه اهانت کرده و سپس با یک بطری آبجو به او حمله کرده، روسری‌اش را از سرش کشیده و از محل می‌گریزد.

به گفته مریم ویس زاده، از سازمان ثبت اسلام‌هراسی استرالیا، فرد مهاجم در ابتدا با دیدن حجاب زن مسلمان، عبارات توهین آمیزی نثار او کرده و سپس بی هیچ بهانه‌ای با یک بطری آبجو به سر او ضربه وارد کرده به طوری که شیشه بطری خرد می‌شود. در حین درگیری روسری زن از سرش کشیده شده و فرد ضارب روسری او را دزدیده و از محل می‌گریزد. در این لحظه شاهدان به کمک زن مجروح آمده و به پلیس اطلاع داده می‌شود.

منبع: اخبار حوزه
پایگاه اطلاع رسانی محتدون ارائه دهنده جدیدترین اخبار دنیای اسلام, اخبار حوزه و دانشگاه. شما مخاطب گرامی برای دسترسی به سایر اخبار حیطه حوزه و دانشگاه و همچنین تصاویر مربوط به اخبار حوزه و دانشگاه از کل سایت محتدون دیدن فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *