سرخط خبرها
خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / در محتدون بخوانید: کشیدن حجاب یک زن مسلمان و اهانت به او در آمریکا

در محتدون بخوانید: کشیدن حجاب یک زن مسلمان و اهانت به او در آمریکا


حوزه/ در ادامه حملات اسلام‌هراسی در آمریکا، یک کارمند محجبه مسلمان در ایالت نیوجرسی، در محل کارش مورد اهانت کارفرمای مرد سفیدپوست قرار گرفته و حجاب از سرش کشیده شد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از patch، در ادامه حملات اسلام‌هراسی علیه مسلمانان آمریکا، حجاب یک زن کارمند دولتی مسلمان در ایالت نیوجرسی در مرکز توسعه نیوآرک از سرش کشیده شده و او توسط یک کارفرمای مرد سفیدپوست مورد توهین و تحقیر قرار گرفت.

به گفته مقامات شهری، یک کارفرمای مرد سفید پوست در این مرکز، یک زن مسلمان سیاه پوست را مورد تمسخر و اهانت کلامی قرار داده، سپس حجاب او را از سرش کشیده و بر زمین انداخته است.

سخنگوی سازمان کار و توسعه نیروی کار ایالت نیوجرسی اعلام کرد : در شرایطی که خشونت علیه مسلمانان در سرتاسر آمریکا رو به افزایش هستند، جرایم نفرت محوری مانند این مورد باید به صورت ماهیت واقعی‌شان شناسایی شده و به شدیدترین شکل ممکن مورد مجازات قرار بگیرند.

وی افزود: فضای خشونت‌آمیز ضدمسلمانان در هفته‌های اخیر به حد انفجار رسیده و چیزی جز تراژدی، درد و تفرقه میان مردم برجای نگذاشته است.

منبع: اخبار حوزه
پایگاه اطلاع رسانی محتدون ارائه دهنده جدیدترین اخبار دنیای اسلام, اخبار حوزه و دانشگاه. شما مخاطب گرامی برای دسترسی به سایر اخبار حیطه حوزه و دانشگاه و همچنین تصاویر مربوط به اخبار حوزه و دانشگاه از کل سایت محتدون دیدن فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *