خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / جلاجل پی کشف شی مشکوک جلاجل نزدیک مسجد ادینبورگ، یک نفر توقيف شد

جلاجل پی کشف شی مشکوک جلاجل نزدیک مسجد ادینبورگ، یک نفر توقيف شد


مربوط به حوزه/ پلیس اسکاتلند اعلام کرده که یک فرد ۳۷ ساله جلاجل جریان یافتن كشته شدن شی مشکوک جلاجل نزدیکی مسجد ادینبورگ بازدداشت شده باریک. جلاجل این اخبار، رديف نظامي خنثی سازی بمباران واصل عمل شده صفت بويناك.

به مقصد شرح احوال رديف نظامي ترجمه خبرگزاری «مربوط به حوزه»، یک نفر جلاجل پی یافتن كشته شدن شی مشکوک جلاجل نزدیکی مسجد ادینبورگ جلاجل اسکاتلند توقيف شد.

جلاجل حالی که تا چه وقت سنه پیش یک شی مشکوک جلاجل نزدیکی مسجدی جلاجل این شهر، توجهات زیادی به مقصد كلاه خود جلب کرده و رديف نظامي خصوصی خنثی وزیر ها بمباران را نیز به مقصد مقام کشاند، پلیس اعلام کرده که یک ناموس پرور ۳۷ ساله را جلاجل جلاجل این اخبار توقيف کرده باریک.

كلام می شود جلاجل پی یافته كشته شدن این شی و خطرساز احتمالی صور موردها منفجره، رديف نظامي متخصصان خنثی سازی بمباران طی عملیاتی یک فوران کنترل شده را جلاجل مقام به مقصد ايفا گذاشتند. چندی پس ازآن مشخص شد که شی مذکور خطری جلاجل ثمار نداشته باریک.

كلام می شود جلاجل این ماجرا که ۱ مارس به مقصد رويداد پیوست، شهربان و خیابان های جهات این مسجد پشت بام كره زمين بسته تعدادی چندین وقت نما مهر و موم شده و کسی اجازه رد شدن و دوره نداشت.

پلیس اسکاتلند طی بیانیه ای اعلام انجام بده که در معرض اتهام موقتا آزاد شده و تحقیقات جلاجل این اخبار آدم كردن دارد.

کانال سروش خبرگزاری رسمی حوزه
کانال ایتا خبرگزاری رسمی حوزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *