خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / راه های صفت به خاطرسپردني محیط زیست در عوض دانايي‌آموزان تهرانی تبیین شد+ عکس

راه های صفت به خاطرسپردني محیط زیست در عوض دانايي‌آموزان تهرانی تبیین شد+ عکس


مربوط به حوزه/ دليل الاسلام فغانی كره زمين مبلغان مدل امین گفت: طوق‌ها و راهکارهای مختلف گریز كره زمين کثافت محیط زیست باید در عوض دانايي‌آموزان به مقصد ديباچه نسل آینده این جامعه و در عرض خانواده‌ها تبیین شود.

دليل الاسلام حمیدرضا فغانی جلاجل گفت و گو توسط خبرنگار خبرگزاری «مربوط به حوزه» جلاجل شهر تهران، توسط اعلام این نبا گفت: دانايي آموزان متوسطه پيرامون اولا مدرسه شهید جهانی نسب توسط محضر جلاجل یکی كره زمين پارک های محلت صادقیه شهر تهران، توسط راهکارهای صفت به خاطرسپردني محیط زیست آشنا شده و آن وقت اقدام به مقصد غرس گياه کردند.

اوی به مقصد وعاء دانايي آموزان جلاجل محافظت كره زمين محیط زیست اشارت انجام بده، و گفت: فرهنگ‌سازی و آموزش جلاجل زمینه وقايه كره زمين محیط زیست باید جلاجل جامعه نهادینه شود و این اقدام بااستعداد و پسندیده باید كره زمين دبستان ها و دانايي‌آموزان ابتر شدن شود برخودهموار كردن دانسته ها دانايي‌آموزان جلاجل زمینه گریز كره زمين کثافت محیط زیست افزایش یافته و این دانسته ها را به مقصد خانواده‌های كلاه خود نیز تبرئه دهند.

صفت تبليغاتچي مدل امین به يادماندني انجام بده: طوق‌ها و راهکارهای مختلف گریز كره زمين کثافت محیط زیست باید در عوض دانايي‌آموزان به مقصد ديباچه نسل آینده این جامعه و در عرض خانواده‌ها تبیین شود و دانايي آموزان جلاجل این زمینه می توانند توسط ارائه اظهار نظر و نظرات كلاه خود به مقصد مسئولان، مشي موثری جلاجل این مسیر بردارند. ۳۱۳/۴۲

 

کانال سروش خبرگزاری رسمی حوزه
کانال ایتا خبرگزاری رسمی حوزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *