خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / رژیم خاندان ها سعود منبع تروریسم باریک و به مقصد زودی انتكاس می شود

رژیم خاندان ها سعود منبع تروریسم باریک و به مقصد زودی انتكاس می شود


مربوط به حوزه/ دليل الاسلام و المسلمین قپانچی نسبت به مقصد مال و مكنت عناصر پنهان داعش به مقصد مدیر موصل و الانبار سریع داد و گفت: این ريسك حقیقی باریک و حکومت باید تدابیر واجب شده را تعدادی حمایت كره زمين موصل و الانبار جلاجل روبه رو این ريسك اتخاذ کند.

به مقصد شرح احوال رديف نظامي ترجمه خبرگزاری «مربوط به حوزه» دليل الاسلام و المسلمین سید رئيس الدین قپانچی جلاجل وعظ های نماز جمعه نجف اشرف نسبت به مقصد مال و مكنت عناصر پنهان داعش به مقصد مدیر موصل و الانبار سریع داد و گفت: این ريسك حقیقی باریک و حکومت باید تدابیر واجب شده را تعدادی حمایت كره زمين موصل و الانبار جلاجل روبه رو این ريسك که به مقصد لفظ جهانی حمایت می شود، اتخاذ کند.

مغرب هیچ ارزشی تعدادی صفت پست آدمي زاد قائل نیست

اوی جلاجل بخش افزونتر وعظ كره زمين خودمختاري دولت کشورعراق جلاجل تصمیم گیری كلاه خود و رد دیکته های آمریکا جلاجل اسم مورد تحریم علیه کشورایران، قدردانی انجام بده.

ولايت جمعه نجف اشرف موضع آمریکا و حاکی ترامپ جلاجل اسم مورد قتل خاشقجی و دوستی آن توسط کشورعربستان سعودی و دشمنی توسط کشورایران را محکوم انجام بده و گفت: این حاکی اثر داغ می دهد که مغرب هیچ ارزشی تعدادی صفت پست آدمي زاد قائل نیست و تيرخور آن منفعل كلاه خود باریک.

اوی تاکید انجام بده: رژیم خاندان ها سعود منبع تروریسم و ان شاء الله به مقصد زودی انتكاس می شود.

دليل الاسلام و المسلمین قپانچی جلاجل وعظ دینی به مقصد میلاد حاضربودن رسول اکرم (ص) اشارت انجام بده و گفت: پیامبر اکرم (ص) به مقصد دستاورد هایی رسید که هیچ پیامبری قبل كره زمين ایشان دستگاه بافندگي یافت؛ آن حاضربودن امت بزرگی را بنيادگر نهاد که قرآن کریم آن را بهترین امت نامید.

اوی آدم كردن داد: پیامبر اسلام حکومتی توسط چارچوبه بشری تشکیل داد که مردی كره زمين نسل ایشان جلاجل رأس آن آرامش طلب خواهد گرفت و كره ارض را مالامال كره زمين بستنگاه و داد خواهد انجام بده.

ولايت جمعه نجف اشرف اشارت انجام بده: پیامبر اکرم (ص) توسط مسوليت كلاه خود بهترین تمدن، باوري و اولین شریعیت را ارائه داد و اسم مكلف افزونتر باستان و شهرستان اهل بیت (ع) هست که داروي تقويتي فرد به مقصد آن حاضربودن اختصاص داد.

اوی تاکید انجام بده: فردا ما جلاجل مقابل صفت به خاطرسپردني این امت و وحدت آن، دفاع كره زمين این حکومت، مسوليت و باستان متعهد هستیم.

 

کانال سروش خبرگزاری رسمی حوزه
کانال ایتا خبرگزاری رسمی حوزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *