خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / سریال جدید شبکه نت فلیکس به مقصد اسم مكلف «اسلام هراسی جلاجل اروپا» می پردازد

سریال جدید شبکه نت فلیکس به مقصد اسم مكلف «اسلام هراسی جلاجل اروپا» می پردازد


مربوط به حوزه/ سریال اسپانیایی جدیدی بانام الیت «نخبه» که به مقصد تازگی كره زمين شبکه نت فلیکس توزيع شدن می شود، شخصیت های مسلمانی كره زمين يكباره یک دوطرفه محجوبه فلسطینی را دارد و به مقصد اسم مكلف «اسلام هراسی جلاجل اروپا» تاديه شده باریک.

به مقصد شرح احوال سرویس بین الملل خبرگزاری «مربوط به حوزه» به مقصد حمل كره زمين aboutislam، سریال اسپانیایی جدیدی که به مقصد تازگی كره زمين شبکه نت فلیکس توزيع شدن می شود، به مقصد اسم مكلف «اسلام هراسی جلاجل اروپا» تاديه شده باریک.

الیت «نخبه» یک سریال درام جدید اسپانیایی زبان باریک که این هفته كره زمين شبکه نت فلیکس توزيع شدن آن يكم شده و به مقصد اسم مكلف پیش داوری ها و اسلام هراسی هایی که دانايي آموزان مسلمان بودن توسط آن جلاجل دبیرستان مقابل شدن هستند می پردازد.

نادیا شخصیت دوطرفه مسلمان بودن فلسطینی جلاجل این سریال، دوطرفه محجوبه ای باریک که به مقصد معاشر كورس دانايي آموز افزونتر به مقصد تازگی جلاجل یک مدرسه خصوصی باانسجام جلاجل کشوراسپانیا مندرج غيرماذون کرده باریک و به مقصد خاطره ها درآمد داشتن پرده داران اسلامی توسط مشکلاتی كره زمين صیانت دانايي آموزان و حتی اساتید مقابل شدن باریک.

جلاجل بخت در‌آغاز این سریال به مقصد این دوطرفه مسلمان بودن فلسطینی كره زمين صیانت مدیر مدرسه نحو داده می شود که حجابش را دربیاورد و مقاومت او جلاجل این به دفعات، داغ جا دهنده نازخرامي دختران محجوبه جلاجل اروپا باریک. اوی ایضاً جلاجل درافتادن سریال توسط گفتاري اشنان محوری كره زمين صیانت هم کلاسی هایش مقابل شدن می شود که او را «خواستاران» جرم بخش می کنند.

داریو مادرونا، كره زمين نویسندگان این سریال درزمينه شخصیت دانايي آموز مسلمان بودن توسط غيرماذون نادیا جلاجل این سریال می گوید: ما می خواستیم به مقصد این شخصیت بپردازیم، به دلیل اینکه اوی نماینده جامعه ای باریک که الان جلاجل اروپا هستند؛ حقیقتی که ما هر دوال مثال آن هستیم.

مادرونا جلاجل آدم كردن افزود: این دوطرفه انعکاسی كره زمين آنچه باریک که مسلمانان هر روزه جلاجل اروپا توسط آن مقابل شدن هستند، به دلیل اینکه آن ها بخشی كره زمين یک فرهنگ متفاوت هستند و نمی توانند خودشان را توسط فرهنگ مغرب واگذاري دهند، نگاه متفاوتی به مقصد آن ها می شود.

کانال سروش خبرگزاری رسمی حوزه
کانال ایتا خبرگزاری رسمی حوزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *