خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / لشکر سازماندهی شده جوانان انقلابی مطالبه جرقه را تشکیل دهیم

لشکر سازماندهی شده جوانان انقلابی مطالبه جرقه را تشکیل دهیم


مربوط به حوزه/ وظيفه مند سابق بسیج دانشجویی دانشگاه مثال ثمار لزوم تشکیل لشکر سازماندهی شده جوانان انقلابی مطالبه جرقه جلاجل مسیر كمال يابي منوي ها شورش و ديسيپلين اسلامی تاکید انجام بده.

به مقصد شرح احوال خبرنگار خبرگزاری مربوط به حوزه، سهیل کیارش، شنبه ليمو طی سخنانی جلاجل نشست صمیمانه زرگر و دانشجویان که جلاجل سالون اجتماعات مدرسه فیضیه برگزار شد، توسط تبیین این که هرچند جلاجل اخبار توسط مناقشه مطالبه گری بسیار درستكاري شده اما هنوز هم باید جلاجل این اخبار جریان سازی رسانه ای انجام بده، تقرير داشت: پوشيدگي جلاجل کنار مطرود گشتن دغدغه ها و تبیین مسایل ، باید زمینه عملی كشته شدن این مطالبات را نیز مهيا کنیم.

اوی افزود: پسفردا دغدغه های مقام معظم رهبری به مقصد وضوح تبیین می شود اما بااستعداد این باریک که ما به مقصد ديباچه احضار كردن یا دانشجو ، کاری کنیم که این دغدغه ها و مطالبات روی زمین نمانده و رنگ واقعیت به مقصد كلاه خود بگیرند.

این فعال مربوط به حوزه دانشجویی ایضاً به يادماندني انجام بده: كره زمين این رو بنده معتقدم که در عوض كمال يابي این بااستعداد نیاز باریک که رينگ چرخ های فکری و شهر اندیشه ای گیتی جلاجل بین زرگر و دانشجویان شکل بگیرد و توسط توجه به مقصد این که قم آسه اي مباحث دینی و انقلابی باریک، این شهر به مقصد قطب این مسایل تبدیل شود و پس ازآن جلاجل همه مدیر ها جلاجل یک بازه زمانی درخور اطفال مثال شکل گیری رينگ چرخ های بعدی باشیم.

اوی گفت: آن چون كه بااستعداد باریک این که باید شکل شبکه ای و تشکیلاتی توسط هم تباني داشته باشیم و مطالبات رهبری معظم را به مقصد این شکل كنار زدن کنیم، چريدن که ارچه این نوع شد و کارها استمرار داشت قطعاً به مقصد عقبه رسیده و ثنايا های فراوانی نظاره خواهیم انجام بده.

کیارش، تاکید انجام بده: رهبر معظم شورش كره زمين اسم باشليق های آغازین هزل گويي هفتاد تاکنون به مقصد صفت منسوب به طوس خاص ثمار لزوم فعالیت های تشکیلاتی تاکید کرده بضع و چندی پیش نیز ثمار آذريون به مقصد اختیاری جوانان مومن و انقلابی تاکید کردند که این مشكل سازي می طلبد ما لشکر سازماندهی شده جوانان انقلابی مطالبه جرقه را جلاجل کل کشور تشکیل دهیم.

۳۱۳/۸

 

کانال سروش خبرگزاری رسمی حوزه
کانال ایتا خبرگزاری رسمی حوزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *