خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / مرکز اسلامی صحنه دیگو آمریکا مراسم سنه درهای همچنين برگزار انجام بده

مرکز اسلامی صحنه دیگو آمریکا مراسم سنه درهای همچنين برگزار انجام بده


مربوط به حوزه/یک مرکز اسلامی جلاجل شهر صحنه دیگو واقع جلاجل ایالت کالیفرنیای آمریکا سنه ماضي درهایش را به مقصد روی همسایگان غیرمسلمان گشوده و كره زمين آن‌ها تعدادی آشنایی توسط اسلام و مسلمانان فراخواني به مقصد عمل آورد.

به مقصد شرح احوال سرویس بین الملل خبرگزاری مربوط به حوزه به مقصد حمل كره زمين cbs8، مرکز اسلامی اجتماعی جلاجل صحنه دیگو، شهری جلاجل ایالت کالیفرنیای آمریکا سنه ماضي درهایش را به مقصد روی غیرمسلمانان گشود و كره زمين ساکنان و همسایگان فراخواني انجام بده تعدادی آشنایی توسط دین اسلام و مسلمانان، كره زمين این مسجد بازدید کنند.

جلاجل این مراسم هیات اسلامی، فعل پارسايي ردياب جمعی بازدید كره زمين نصيب‌ها و بخش‌های مختلف مسجد تعدادی غیرمسلمانان کنجکاو تشکیل داد.

نمایش نخستین قرآن به مقصد چاپ رسیده جلاجل آمریکا

به مقصد علاوه غرفه‌های نمایشی و دانسته ها دینی جلاجل این مرکز برپا شده و جنبه‌های مختلف تاریخ اسلام را كره زمين يكباره اولین قرآن به مقصد چاپ رسیده جلاجل آمریکا را به مقصد نمایش گذاشته صفت بويناك. نخستین قرآن چاپ شده جلاجل کشورایالات متحده آمریکا و جلاجل اسم باشليق ۱۸۰۶ میلادی جلاجل ماساچوست به مقصد چاپ رسیده باریک.

اویس صدیقی معاف هیات مدیره این مرکز اسلامی درزمينه سنه درهای همچنين به مقصد خبرنگاران گفت: ما قصد داشتیم به مقصد مردم بگوییم که ما همسایگان شما هستیم. ما هم جلاجل این کشور زندگی می‌کنیم و مثل سایر مردم آمریکا به مقصد كله دار کار می‌رویم! ما هم دکتر و مهندس و وکیل و محاسب هستیم.

اوی افزود: ارتقا كره زمين مردم سئوالاتی درزمينه جامعه اسلامی، دین اسلام و همسایگان مسلمان بودن‌كندو دارند. زمانی پیش می آید که آن‌ها ممکن باریک كره زمين پرسیدن این سئوالات مرعوب بوده یا به مقصد هر شکلی نامطمئن باشند که پرسش‌هایشان چون كه پاسخی جلاجل برخواهد داشت.

یکی كره زمين سخنرانان جلاجل این همایش گفت: آن گونه‌ای که شما نادختر و نادانی و فقدان دانسته ها دینی را حذف شدني کنیم، زیادتر مواقع به مقصد این نتیجه می‌رسید که اشتراکات‌ زیادتر كره زمين اختلافات باریک.

صدیقی جلاجل درستكاري‌هایش ایضاً گفت: ما ثمار این باور هستیم که خدای مسلمانان و مسیحیان و یهودیان، یک پروردن و داروي تقويتي یکتاست. شماری به مقصد ابل تصور می‌کنند که مسلمانان كره زمين واژه الله تعدادی پروردن كاربرد می‌کنند و این یعنی ما خدای دیگری را می‌پرستیم جلاجل حالی که الله بدون شك واژه عربی پروردن باریک.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *