خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / مرکز اسلامی واکو جلاجل تگزاس نامه تهدید آمیز دریافت انجام بده

مرکز اسلامی واکو جلاجل تگزاس نامه تهدید آمیز دریافت انجام بده


مربوط به حوزه/ فردی ناشناس نامه تهدیدآمیزی جلاجل اخبار توسط مراسم افطاری ماه مبارک رمضان به مقصد مسجد واکو درایالت تگزاس فرستاد که توسط كاربرد كره زمين بریده های نشريات ادواري نوشته شده صفت بويناك.

به مقصد شرح احوال رديف نظامي ترجمه خبرگزاری «مربوط به حوزه» به مقصد شيريني كره زمين kcentv، مرکز اسلامی واکو جلاجل ایالت تگزاس آمریکا اعلام انجام بده که دوال دوشنبه این هفته نامه تهدیدآمیزی دریافت کرده باریک. فردی ناشناس نامه تهدیدآمیزی جلاجل اخبار توسط مراسم افطاری ماه مبارک رمضان به مقصد این مسجد فرستاده که توسط كاربرد كره زمين بریده های نشريات ادواري نوشته شده باریک.

الصدیق رئیس مرکز گفت: نامه جلاجل یک پاکت معمولی فرستاده شده و یک تمبر توسط نماد اخفاك و یک استکیر ثمار روی آن باریک که می گوید «مسیح به مقصد قولش پيمان پايي می کند!»

اوی گفت: ما توقف داشتیم این نامه حاوی پیام اخفاك و همدلی باشد، کمک مسجد پیش كره زمين این پیام های دیگری مانند آن آن دریافت کرده صفت بويناك اما این شهر بار قضیه فرق می انجام بده.

اوی افزود: هر کسی این نامه را نوشته ثمار زیر «ماه رمضان» تاکید کرده و نوشته این جلاجل این ماه مسلمانان «دعا می کنند و مردم را می کشند!» ثمار بالای نامه نیز عبارت «مسیح، خدای اخفاك، الله خدای اشنان» به مقصد اشاره با گوشه چشم می خورد.

صدیق توسط تبیین اینکه كره زمين قرائت نامه حيرت ضربت ديده شده گفت: منبرها اولا خیلی گشاده رو بودم کمک می دانید غيرماذون مسیح روی آن صفت بويناك و تمبر اخفاك ثمار روی آن ضربت ديده شده صفت بويناك اما وقتی آن را نيرنگ ساز کردم آن را نامه ای یافتم که کلماتی سرشار كره زمين اشنان داخل آن نوشته شده صفت بويناك.

كلام می شود مرکز مذکور كره زمين اواخر هزل گويي ۸۰ فعالیت داشته و هر ساله هر كره زمين تا چه وقت چنین چنین نامه های اشنان محوری دریافت می کند. رقعات حسب معمول كره زمين بيرون كره زمين ایالت و شهر وارد به ذهن و كره زمين چشم محلی ها نیستند.

صدیق گفت: به مقصد  دین منبرها احترام بگذارید و ما به مقصد دین شما احترام می گذاریم. منبرها هیچ حقی ندارم که كره زمين اعتقادات دینی شما لغاز کنم و شما هم حق ندارید كره زمين دین ما لغاز کنید.

 

کانال سروش خبرگزاری رسمی حوزه
کانال ایتا خبرگزاری رسمی حوزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *