خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / معنویت گرایی و نيك اخلاقی، پذرفتار استمرار زندگی زناشویی باریک

معنویت گرایی و نيك اخلاقی، پذرفتار استمرار زندگی زناشویی باریک


مربوط به حوزه/ استاد مشاور امور خانواده ، معنویت گرایی و نيك اخلاقی زوجین را كره زمين عوامل بااستعداد امكنه متبركه و استمرار زندگی زناشویی برشمرد.

دليل الاسلام و المسلمین سید احمدرضا حسینی جلاجل گفتگو توسط خبرنگار خبرگزاری «مربوط به حوزه»، توسط اشاعت به مقصد این که ازدواج و تشکیل خانواده كره زمين بااستعداد ترین سفارش های قرآن و شهر اهل بیت(ع) به مقصد ماست، تقریر داشت: یکی كره زمين بااستعداد ترین عواملی که بشقاب را جلاجل مسیر رشد و تعالی و قرب الی الله آرامش طلب می دهد، همین مناقشه تشکیل خانواده باریک و به مقصد همین صوب باریک که كلام بضع توسط ازدواج نیمی كره زمين دین فرد کامل می شود.

اوی افزود: جلاجل حلول كننده موجودي جلاجل کشور ما ثمار ازاصل آماری که مسئولان ارایه داده بضع، زیاد كره زمين ۱۱ میلیون بالنتيجه مجرد و در عرض ۵ میلیون نسا و نامويه مطلقه صور دارد که می بایست تعدادی مهيا سازی رختخواب ازدواج این بيگانگان و ترغیب آن ها به مقصد امر مقدس ازدواج ، ويد ای اندیشید.

این استاد مربوط به حوزه در عرض گفت: حكماً پیش كره زمين هر چیز باید این باور و باوري جلاجل میان بيگانگان ازدواج نکرده یا مطلقه به مقصد اسم مورد نسل جدید ایجاد و نهادینه شود که ازدواج باعث استشهادات و آسایش و روزي و روزی و گشایش جلاجل زندگی بيگانگان می شود و اساساً خدای متعال نیز به مقصد فرد همسردار عنایت و نگاه دیگری دارد برخودهموار كردن فرد مجرد.

اوی آدم كردن داد: طبعاً نخستین و شاید بااستعداد ترین مايه جلاجل ازدواج، شناحت كره زمين یکدیگر باریک به مقصد این خاطره ها که زمانی مشاهده می شود بيگانگان سوا توجه به مقصد این مشكل سازي اقدام به مقصد ازدواج می کنند و جلاجل کثیر كره زمين مناسبت ها نهایت کار آن ها به مقصد حق ستان خانواده و متاركه می کشد به مقصد اسم مورد جلاجل اسم باشليق های اولا ازدواج که مع الاسف جلاجل این به دفعات نیز آمارها جلاجل کشور ما اصلاً جالب و ورجاوند یک جامعه اسلامی نیست.

این ثابت شدن در عرض تاکید انجام بده: پشت بام كره زمين مشكل سازي آشنا، یکی كره زمين علوم شرعي موفقیت جلاجل ازدواج این باریک که مساحت گرفتن توقعات كلاه خود را كره زمين یکدیگر فوق نبریم و این که بتوانیم جلاجل سایه گذشت و مهربانی ، بنای یک زندگی پسندیده را آرامش طلب دهیم.

دليل الاسلام و المسلمین حسینی تبیین داشت: كره زمين صیانت افزونتر باید به مقصد تفاوت های فرهنگی جلاجل مشكل سازي ازدواج ، توجه جدی داشت که این تفاوت ها شامل قسم و کیفیت اعتقادات ، سبک زندگی خانوادگی، موقعیت کشورمالی و نیز قسم نگاه به مقصد مسایل فرهنگی و اخلاقی می شود که گاه بی توجهی به مقصد همین تفاوت ها باعث كره زمين هم گسستگی خانواده ها شده و کار زوجین به مقصد پي عقد كردن جدی می خورد و لذا باید قبل كره زمين ازدواج به مقصد این تفاوت ها و جزییات نیز توجه واجب شده را داشت برخودهموار كردن جلاجل آینده به مقصد مشکلات بعدی ، زوجین گريبانگير نشوند.

اوی در عرض به يادماندني انجام بده: یکی كره زمين اساسی ترین عواملی که به مقصد موفقیت زندگی زناشویی و ديرپايي پربرکت آن کمک می کند پایبندی به مقصد مايه معنویت و اخلاق باریک و هیبت هم اثر داغ داده خانواده هایی که مقید به مقصد این مسایل هستند، ضریب اشتباه و جلي مشکل و تنش جلاجل آن ها بسیار کمتر باریک و ارچه مشکل و اختلافی هم پدید آید، سریع نمناك رفع شده و این مشكل سازي باعث نمی شود که آسایش و استشهادات جلاجل کانون خانواده كره زمين بین برود.

کارشناس و مشاور امور خانواده اشعاركننده داشت: پدری که كلاه خود شهر اهل پرواپيشگي و معنویت و وام گذاري يك پنجم و زکات و اقامه نماز اولا هنگام ولادت و حتی نماز ليمو باشد، مشکل کمتری جلاجل خانواده اش خواهد داشت برخودهموار كردن کسی که مقید به مقصد رعایت مسایل شرعی و دینی و به مقصد اسم مورد مناقشه حلال و تحريم شده نیست.

اوی گفت: اساساً یکی كره زمين رموز بااستعداد تشکیل خانواده قرآنی و دینی، عنایت به مقصد مشكل سازي لكه پارچه حلال باریک و الان ارچه می بینیم که کثیر كره زمين خانواده ها توسط مشکلات جدی مقابل شدن هستند، قطعاً یکی كره زمين عواملش همین مناقشه لكه پارچه تحريم شده یا ظن ناک باریک.

این ثابت شدن اضافه انجام بده: جلاجل کنار مناقشه معنویت ، نباید كره زمين مايه اخلاق نیکو و اشعاركننده دوستی و مهر جلاجل کانون خانواده غافل شد؛ باید به مقصد زن آزاري كلاه خود به مقصد اسم مورد به مقصد سيده ها بگویید که دوستش داریم چنان که حاضربودن رسول(ص) تاکید می فرمایند: ذكرخير این که همسرم دوستت دارم، هیچ گاه كره زمين هوش و روح و سيركننده نسا برون مرز نمی شود و همیشه توسط او خواهد صفت بويناك.

دليل الاسلام و المسلمین حسینی تقریر داشت: جلاجل واقع تيرخور ازدواج هم كمال يابي همین استشهادات و سکینه باریک که توسط اشعاركننده مهر و دوستی و ایثار و گذشت ما به مقصد این تيرخور می رسیم.

اوی جلاجل خاتمه گفت: جلاجل زمان حال ما به مقصد اسم مورد به مقصد صوب مشکلات اقتصادی، کثیر كره زمين خانواده ها توسط تنگناها و مشکلات کشورمالی مقابل شدن هستند اما وقتی نامويه به مقصد كاشانه می آید می تواند توسط لبخند و مهر باعث تحکیم بنیاد های خانواده اش شود و این مهر ورزیدن هزینه مادی ندارد ، کما این که نسا هم توسط خوشرویی و نيك خلقی می تواند درمقابلً به مقصد مرغوبيت كشته شدن نشانی حاکم ثمار فضای كاشانه کمک کند.

۳۱۳/۸

 

کانال سروش خبرگزاری رسمی حوزه
کانال ایتا خبرگزاری رسمی حوزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *