سرخط خبرها
خانه / اخبار حوزه و دانشگاه / کتاب قرآنی که پشت بام كره زمين ۲۷ اسم باشليق توسط بانوی مسیحی به مقصد مسجد بوسنی برگردانده شد

کتاب قرآنی که پشت بام كره زمين ۲۷ اسم باشليق توسط بانوی مسیحی به مقصد مسجد بوسنی برگردانده شد


مربوط به حوزه/ یک بانوی مسیحی که قرآن را جلاجل درافتادن اسم باشليق های كلنجار بوسنی، پشت بام كره زمين تخریب مسجد توسط نیروهای ارتش صرب صفت به خاطرسپردني کرده صفت بويناك، پشت بام از۲۷ اسم باشليق و هنگام بازگشایی مسجد، آن را دوباره به مقصد مسلمانان بازگرداند.

به مقصد شرح احوال رديف نظامي ترجمه خبرگزاری «مربوط به حوزه» به مقصد حمل كره زمين ساریووتایمز، جلاجل پی بازگشایی مسجد الدزا جلاجل فوکا جلاجل کشوربوسنی و هرزگوین، که به مقصد دستگاه بافندگي صرب ها جلاجل كلنجار بوسنی تخریب شده صفت بويناك، یک بانوی مسیحی ارتودکس  پشت بام كره زمين ۲۷ اسم باشليق، یک جماع قرآن مجید را به مقصد مسجد بازگرداند.

اوی جلاجل اسم باشليق ۱۹۹۳ زمانی که این مسجد توسط نیروهای  ارتش کشورجمهوری صرب بوسنی تخریب شد این کتاب را پیدا کرده و به مقصد اختصاصی ۲۷ اسم باشليق آن را صفت به خاطرسپردني کرده صفت بويناك. پشت بام كره زمين بازسازی مسجد و یک سنه پس ازآن كره زمين افتتاحیه اوی قرآن را به مقصد یک تجارت وديعه و كره زمين او مدعا صفت بويناك که کتاب مقدس را به مقصد کسانی که به مقصد آنان علاقه دارد بازگرداند.

ولايت معشر مسجد سنه جمعه هنگامی که این قرآن به مقصد او داده می شد، نتوانست احساساتش را کنترل کند و اشک جلاجل چشمانش چسبان صفت بويناك.

منصور کاردیگ بازرگانی که قرآن را به مقصد مسجد بازمی گرداند هنگام تحویل آن به مقصد ولايت معشر گفت: منبرها کار مام را به مقصد پایان رساندم به دلیل اینکه بانوی ارتدوکس منبرها را مسئول ساخته صفت بويناك که قرآن را به مقصد کسانی که به مقصد آنان علاقه دارد بازگردانم و منبرها پسفردا این کار را اعمال دادم. و خوشحالم و عاطل استشهادات می کنم به دلیل اینکه این قرآن به مقصد فوکا و مردم آن علاقه دارد.

اوی به مقصد خاطره ها دارد روزی را که این نسا مسیحی، که دلایل امنیتی نخواسته نامش فاش شود به مقصد مغازه او وارد به ذهن باریک. اوی جلاجل این به دفعات گفت: زمانی که جلاجل بازارگه مهجور بودم، اوی كره زمين منبرها پرسید که آیان بشقاب مومنی هستم یا خير. اوی پس ازآن به مقصد منبرها گفت که جلاجل ایام كلنجار پشت بام كره زمين تخریب مسجد قرآن را جلاجل آن نزدیکی پیدا کرده و جلاجل درافتادن كلنجار آن را صفت به خاطرسپردني کرده باریک.

کاردیگ افزود: هنگامی که كره زمين او پرسیدم آیا چیزی جلاجل بديل قرآن می خواهد یا خير؟ به دلیل اینکه قرآن بسیار باارزش باریک. اوی به مقصد منبرها گفت: مهجور وقت گذراني نماز در عوض منبرها هم دعا آبادی و منبرها را به مقصد یاد داشته باشد به دلیل اینکه منبرها نیز به مقصد پروردن ایمان دارم.

 

 

کانال سروش خبرگزاری رسمی حوزه
کانال ایتا خبرگزاری رسمی حوزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *